Jei esate kaip dauguma žmonių, mintis pakilti nuo sofos ir pradėti sportuoti atrodo tokia pat patraukli, kaip ir apsilankymas pas odontologą. Bet kas, jei pasakytume, kad žiūrint filmą gali būti smagiau? Peržiūrėkite šešių filmų, kurie paskatins jus judėti, sąrašą!

  1. Rokis (Rocky, 1976): Šis klasikinis filmas pasakoja apie mažą boksininką, kuris gauna neįtikėtiną šansą tapti pasaulio sunkiasvorių bokso čempionu. Įkvepianti šio filmo žinutė yra ta, kad kiekvienas gali nugalėti šansus ir pasiekti savo tikslus, jei sunkiai ir ryžtingai dirbs, kad ir kokie neįmanomi jie atrodytų.
  2. Ugnies vežimai (Chariots of Fire, 1981): Ši jaudinanti drama pasakoja apie du britų bėgikus, dalyvaujančius 1924 m. olimpinėse žaidynėse. Abiejų motyvacija bėgti yra skirtinga, o jų kova siekiant tikslo nepaisant, atrodytų, neįveikiamų kliūčių paliks jums motyvacijos ir įkvėpimo.
  3. Stebuklas (2004): Įspūdinga dokumentinė drama, paremta tikra istorija apie 1980 m. JAV olimpinę ledo ritulio komandą, kuri stojo į kovą su neįveikiama Sovietų Sąjunga ir nugalėjo. Šiame filme parodoma, kad net ir tada, kai šansai yra prieš tave, viskas įmanoma, jei niekada nepasiduodi.
  4. Be ribų (1998): Legendinio amerikiečių bėgiko Steve’o Prefontaine’o biografinis filmas, kuriame pasakojama apie jo pastangas suderinti sportininko gyvenimą su asmeniniais santykiais. Šis filmas primins, kad net ir tada, kai gyvenimas sunkus, svarbu nesustoti ir niekada neatsisakyti savo svajonių.
  5. Bėk bėk Fatboy Run (2007 m.): Lengva komedija apie antsvorio turintį vyrą, kuris nusprendžia bėgti maratoną, kad įrodytų, jog gali kažką nuveikti gyvenime. Žiūrėdami šį filmą suprasite, kad niekada nevėlu kontroliuoti savo sveikatą ir pradėti gyventi tokį gyvenimą, kokio norite.
  6. Akloji pusė (2009): Ši įkvepianti drama pasakoja tikrą istoriją apie neprivilegijuotą paauglį berniuką, kurį įsivaikina turtinga šeima ir kuriam galiausiai pavyksta tapti NFL žaidėju. Ji primena mums, kad nesvarbu, iš kur esi kilęs, turėdamas tinkamą paramą kiekvienas gali pasiekti savo tikslų.

Taigi, jei ieškote motyvacijos pakilti nuo sofos ir pradėti judėti, kodėl neįsijungus vieno iš šių įkvepiančių filmų? Garantuojame, kad jam pasibaigus būsite pasiruošę eiti į sporto salę arba avėti bėgimo batelius.